Shopping cart Krepšelis 0 Prekė Prekės (tuščia)

Prekių nėra

To be determined Pristatymas
0,00€ Viso

Pirkti

Produktas sėkmingai pridėtas į pirkinių krepšelį
Kiekis
Viso
Krepšelyje yra 0 elementų. Krepšelyje yra 1 elementas.
Prekės viso
Viso pristatymas  To be determined
Viso
Tęsti apsipirkimą Pereiti prie apmokėjimo
Aksesuarai

Čia rasite tai kuom galite apsirūpinti ruošiantis į dviračių žygį kelionę ar norėdami pasiruošti dviračių varžyboms. Paruošėme ir atrinkome tik išbandytus ir geriausią kainos kokybės santykį turinčius aksesuarus dviračiui

Aksesuarai Prekių kiekis: 11.

Subkategorijos

 • Balno vamzdžiai
  Balnelio vamzdžio storis svarbiausias kriterijus renkantis vamzdį.
 • Vairo ragai
  Ragai ant dviračio vairo galų padės atrasti dar vieną sedėseną, kas ilgame kelyje leis efektyviau ilsėtis bei minti
 • Bagažinės
  Keliaujant ar minant mieste, patogiau daiktus vežti ant bagažinės nei šlapti nugarą. Plieninės, aliumininės bagažinės skiriasi tvirtinimo taškais, svoriu ir pagaminimo kokybe.
 • Spynos
  Siūlome kokybiškas Kryptonite (Anglija) ir Trelock(Vokietija) spynas. Rekomenduojame rinktis spyną kuri atitiktų bent 10proc. dviračio vertės.
 • Atraminės kojelės
  Patogu kai sustojus nereikia ieškoti sienos ar tvoros dviračiui atremti. Ypač tai aktualu keliaujantiems. Prieš perkant kojelę įsitikinkite kuris kojelės tvirtinimo būdas numatytas jūsų dviratyje. Kojelė gali būti tvirtinama centre, ties myniklio velenu. Taip pat veržiama po galinio rato ašimi ar ant greta esančio rėmo trikampio. Itin stabilias dvigubas kojeles rekomenduojame mėgstantiems apkrauti dviratį papildomais svoriais, ar keliaujantiems su krepšiais. Dauguma kojelių modelių skirstomos pagal dviračio ratų dydį. Mūsų asortimente rasite kojeles 26, 28 ir 29 colių ratų dydžio dviračiams. Išsirinkite patys, arba atvykite ir mes patarsime.
 • Skambučiai

  Užteks šūkauti, prisisukite skambutį. Juolab, kad to reikalauja KET : )

 • Dviračio kompiuteriai

  Skaičiuokite nuvažiuotus kilometrus, vidutinį greitį ar laiką

 • Pirštinės
  Kai kūnas šyla, rankos būna ir pašala. Vasarą, pirštinės be pirštu padidins komfortą delnams, išsirinkite.
 • Vairo rankenėlės
  Naujos dviračio renkenėlės padės jei pasivažinėjus iškart skuodžiate plauti rankų, pavargsta riešai, ar karts nuo karto pametate vairą
 • Vairo juostos
  Įvairių spalvų bei medžiagų vairo juostos plentiniams dviračiams. Juostos komplektuojamos su kamšteliais vairo galams, bei lipnia juostele galo užklijavimui. Nepamirškite, kad juosta vyniojama pradedant nuo vairo galo.
 • Šalmai

  Šalmas tai vienas svarbiausių dviratininko komponentų, apsaugantis nuo rimtų susižeidimų.

 • Balneliai
  Patogus balnelis - būtinas dviračio atributas, tačiau neapsigaukite - platesnis balnelis nebūtinai lemia didesnį važiavimo komfortą. Sportiškesnei sedėsenai, kuomet dviratininkas labai palinkęs į priekį rekomenduojame siauresnius balnelius. Na o pavyzdžiui miesto dviračiui, kur sėdima pagrinde vertikaliai išsitiesus - platus dviračio balnelis. Brangesni balneliai gali turėti gelio užpildą bei standesnę/lengvesnę konstrukciją. Prieš keičiant balnelį įsitikinkite ar teisingai sureguliuota dviračio sedėsena - balno kampas, vairo aukštis.
 • Skydeliai/Purvasaugiai

  Važinėti dviračiu galima ne tik kai sausa ir šviečia saulė. Aprūpinkite jį kokybiškais purvasaugiais ir važinėjimo dienų bus daugiau. Taip pat, kad apsaugotumėte savo drabužius ir dviratį, rekomenduotina naudoti skydelius/purvasaugius.

 • Pedalai
  Geri pedalai užtikrins mynimo komfortą. Duobėtame kelyje nepamesite atramos, o palijus jausitės užtikrintai.
 • Gertuvės ir laikikliai
  Gerti minant - privaloma. Pasirūpinkite tam skirtomis gertuvėmis ir laikikliais. Dauguma šiuolaikinių dviračių turi bent po dvi vietas privrtinti gertuvės laikiklius.
 • Pompos

  Bent jau mažą pompą privalu turėt kiekvienam minančiam. Kas ten žino kas kelyje į padangą įlys. Siūlome ne tik kelionines dviračių pompas su laikikliais tvirtinamais ant rėmo, tačiau ir namams skirtas aukšto slėgio pompas, kuriomis esant reikalui ir automobilio ratą pripūstumėt.

 • Atšvaitai ir žibintai...

  Saugiam važiavimui kelyje būtinai paruoškite dviratį. Šiuo metu Lietuvoje galiojančiose kelių eismo taisyklėse reikalaujama, kad dviratininkas šviesiu paros metu turėtų įjungtas šviesas dviračio priekyje ir gale.

 • Dviratininkų liemenės

  Saugiam važiavimui kelyje būtinai pasiruoškite ir patys. Šiuo metu Lietuvoje galiojančiose kelių eismo taisyklėse reikalaujama, kad dviratininkas šviesiu paros metu vilkėtų liemenę.

 • Telefonų laikikliai

  Patogus ir saugus telefono gabenimasis su savimi.

 • Kelioniniai krepšiai

  Kad nereikėtų daiktų vežtis ant kupros ar nepatogiai privyniojus ant dviračio bagažinės - įsigykite dviračio krepšius. Ortlieb - pasaulinis lyderis šios produkcijos gamyboje nors rasite ir kelis patikrintus kitų prekės ženklų produktus. Suskirstėme krepšius patogiomis kategorijomis pagal tai kokiai paskirčiai jie naudojami tačiau tai nereiškia kad užsidėję krepšį miestui negalėsite su juo pasivažinėti miške: )

 • Priežiūrai
 • Skydeliai

  Važiuojant šlapia danga ratai pakelia ir ištaško vandenį ir purvą. Tam, kad apsaugotumėte savo drabužius ir dviratį, rekomenduotina naudoti skydelius. Renkantis juos svarbu įsitikinti, kad jie Jums tinka. Norint užmontuoti pilnus skydelius su laikikliais, turi būti tvirtinimo skylutės ant rėmo ir ant šakės. Kalnų dviračiams skirti platūs skydeliai tikrai netiks plentiniam dviračiui su siauromis padangomis.

Rodomos prekės: 1 - 11 iš 11
Rodomos prekės: 1 - 11 iš 11