Shopping cart Krepšelis 0 Prekė Prekės (tuščia)

Prekių nėra

To be determined Pristatymas
0,00€ Viso

Pirkti

Produktas sėkmingai pridėtas į pirkinių krepšelį
Kiekis
Viso
Krepšelyje yra 0 elementų. Krepšelyje yra 1 elementas.
Prekės viso
Viso pristatymas  To be determined
Viso
Tęsti apsipirkimą Pereiti prie apmokėjimo
Rodomos prekės: 1 - 5 iš 5
 • Lengviausia DOGMA Šis rėmas yra pritaikytas konkurencingam naudojimui, todėl gamintojo siūlomas maksimalus atleto svoris netūrėtų viršyti 85kg.Dviračio kaina gali kisti priklausomai nuo pasirinktų komponentų. Įvykdžius užklausą dėl dviračio pirkimo, gausite el. pašto pranešimą su nurodyta tikslia dviračio kaina.

  12 488,99€
  Turime
 • DOGMA paveldėjusi dizainą iš BOLIDE Ši DOGMA sukurta perteikti BOLIDE, šiuo metu greičiausio dviračio, struktūrą.Dviračio kaina gali kisti priklausomai nuo pasirinktų komponentų. Įvykdžius užklausą dėl dviračio pirkimo, gausite el. pašto pranešimą su nurodyta tikslia dviračio kaina.

  8 935,21€
  Turime
 • DOGMA DISK dizaino tobulumas Šiai DOGMA DISK, diskinių stabdžių atsiradimas tik dar labiau paskatino siekti tobulumo dizaine ir atsižvelgti į kiekvieną menkiausią detalę bei jas sustiprinti.Dviračio kaina gali kisti priklausomai nuo pasirinktų komponentų. Įvykdžius užklausą dėl dviračio pirkimo, gausite el. pašto pranešimą su nurodyta tikslia dviračio kaina.

  8 732,14€
  Turime
 • Revoliucionali amortizacija Dviračio kaina gali kisti priklausomai nuo pasirinktų komponentų. Įvykdžius užklausą dėl dviračio pirkimo, gausite el. pašto pranešimą su nurodyta tikslia dviračio kaina.

  12 692,06€
  Turime
 • Nauja geometrija, tas pats jausmas Dviračio kaina gali kisti priklausomai nuo pasirinktų komponentų. Įvykdžius užklausą dėl dviračio pirkimo, gausite el. pašto pranešimą su nurodyta tikslia dviračio kaina.

  9 747,50€
  Turime
Rodomos prekės: 1 - 5 iš 5