Shopping cart Krepšelis 0 Prekė Prekės (tuščia)

Prekių nėra

To be determined Pristatymas
0,00€ Viso

Pirkti

Produktas sėkmingai pridėtas į pirkinių krepšelį
Kiekis
Viso
Krepšelyje yra 0 elementų. Krepšelyje yra 1 elementas.
Prekės viso
Viso pristatymas  To be determined
Viso
Tęsti apsipirkimą Pereiti prie apmokėjimo

Mus rasite Vilniuje, adresu J. Jasinskio g. 4-1.

MB "Valservis" J. Jasinskio g. 4-1, Vilnius
Įm.k. 304410964

Tel.: 8 606 87754
Info@veloklinika.lt 

Vizija – tapti klientų pripažinta, operatyviausiai ir profesionaliausiai dviračius taisančia įmone Lietuvoje.

Misija – padėti atrasti kokybišką važiavimo dviračiu malonumą, remontuojant, edukuojant ir skatinant sportinį, pramoginį ir kasdieninį dviračio naudojimą.

Mūsų komandos tikslas - greitai ir kokybiškai spręsti dviratininkų problemas. Savo darbu bei patirtimi norime skatinti dar daugiau žmonių pasirinktį dviratį, nesvarbu ar tai bus laisvalaikio praleidimas, pasivažinėjimas su draugais ar sporto varžybos. Siekiame, jog Veloklinika būtų vieta, kur malonu užeiti, kur prieš ateinant nereikia apsiginkluoti kantrybe. Tobulumui ribų nėra, todėl siekti aukščiausios darbų kokybės bei geriausio Jūsų lūkesčių išpildymo yra visos mūsų komandos pagrindinis tikslas. Esame įsikūrę Vilniaus Centre, tad mūsų paslaugomis noriai naudojasi ir ne vienas dviratį pasirinkęs kaip pagrindinę susisiekimo priemonę. Taip pat visuomet esame pasirengę patarti norintiems atrasti dviratį. Dviračių aksesuarai, dviračių dalys: Prekiaujame dviračių aksesuarais, dviračių dalimis, itin saugiomis Trelock spynomis, Ortlieb kelioniniais krepšiais.